تبلیغات
جغتای شهر من - مقام اول
جغتای شهر من

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 13 مرداد 1390
جغتای - خبرنگار قدس: رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان رضوی در جلسه شورای اداری شهرستان جغتای گفت: عتبات مقدسه مختص یک شخص و یا یک گروه نیست و حرمین شریفین مکانهایی هستند که ارتباطی صمیمی بین بنده و خالق در آن برقرار می شود.

54 پروژه در نجف ، 43 پروژه در کربلا

جعفر دهنوی به اقدامات انجام شده این ستاد در عتبات عالیات اشاره کرد و افزود: بیش از 150 پروژه کوچک و بزرگ در عتبات عالیات در حال اجراست که 54 پروژه در نجف اشرف، 43 پروژه در کربلا و 19 پروژه در کاظمین و همچنین بیش از 38 پروژه در سامرا از جمله مهمترین فعالیتهای این ستاد است که هزینه های این پروژه ها از طریق نذورات مردم تأمین اعتبار می شود.
وی یادآور شد: در کربلای معلی دو طرح مهم مجتمع سیدالشهدا(ع) و بیمارستان امام سجاد(ع) نیز آماده افتتاح است.وی یکی دیگر از طرحها را ساخت صحن حضرت فاطمه (س) در نجف اشرف ذکر کرد و گفت: بیش از 700 میلیارد تومان تعهد مالی ستاد است که مردم به سهم خودشان مشارکت کرده اند.

جغتای ؛ مقام اول

دهنوی مطلا کردن گنبدهای ائمه در کاظمین و سامرا را برگ زرینی دیگر از افتخارات شیعه دانست و گفت: برای این منظور تاکنون دو میلیارد و 600 میلیون تومان هزینه شده که نذورات ارادتمندان به اهل بیت عصمت و طهارت مهمترین سهم را در این خصوص به خود اختصاص داده است.
دهنوی با تقدیر از مردم نیکوکار جغتای در کمک به بازسازی عتبات عالیات افزود: این شهرستان مقام اول جمع آوری نذورات مردم را در خراسان رضوی به خود اختصاص داده است.
وی در ادامه از راه اندازی دو دفتر ستاد بازسازی عتبات عالیات دیگر در استان خبرداد و گفت: این دفاتر با توجه به استقبال عمومی در شهرک صنعتی مشهد و شهر شاندیز راه اندازی شده است.
منبع:
روزنامه قدسطبقه بندی: مذهبی، 
ارسال توسط سیدعباس حسینی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
ویدئوهای شما
ارسال خبرنامه